El.paštas

info@ingire.lt

Darbo laikas

8:00 - 17:00

 

 

„Exide“ akumuliatoriai patikimesni ir greičiau įkraunami

„Exide Technologies“ tyrimų centre buvo sukurta „Carbon Boost“ technologija bei ketvirtos kartos AGM ir EFB. „Centra“ ir „Exide“ markės akumuliatoriai su Start-Stop technologija įsikraus net 1,5 karto greičiau ir bus žymiai patikimesni.

„Carbon Boost“ technologija buvo sukurta AGM ir EFB tipo akumuliatoriams su Start-Stop sistema. Tyrimų ir eksperimentų metu buvo atrasti mišiniai, kurie užtikrina patikimumą ir greitą įkrovimą. „Exide“ toliau vykdė savo tyrimus ir atrado būdą panaudoti „Carbon Boost“ technologiją įprastiniuose akumuliatoriuose.

Akumuliatoriai „Centra Futura“ ir „Exide Premium“ su „Carbon Boost“ technologija buvo sukurti automobiliams su įprastais varikliais ir dideliu kiekiu elektrinės įrangos. Akumuliatoriai pasižymi tuo, kad važinėjant trumpais atstumais jie įsikrauna kur kas greičiau negu įprasti akumuliatoriai (tai ypač svarbu žiemą). Šie akumuliatoriai turi net 30 % daugiau starterinės galios.

Pasak ADAC statistikų, dažniausias automobilių gedimas yra – akumuliatorius, kuris sugenda dėl nepakankamo jo įkrovimo. „Carbon Boost“ technologija leidžia akumuliatoriui įsikrauti kur kas greičiau, o tai prailgina akumuliatoriaus gyvavimo laiką, jo starterinę galią ir užtikrina patikimumą.

Automobiliai su Start – Stop funkcija šiandien užima net 15 %automobilių rinkos Europoje. Per ateinančius 5 metus šių automobilių padidės iki 50 %.Šiuose automobiliuose yra sumontuoti specialios technologijos akumuliatoriai.

„Exide“ 2004 metais sukūrė pirmuosius AGM technologijos akumuliatorius, kurie atitiko automobilių gamintojų standartus, skirtus Start – Stop tipo automobiliams. Įmonė 2008 metais sukūrė EFB tipo akumuliatorius.

IV kartos „Exide Technologies“ AGM (ang. Absorbent Glass Mat) akumuliatoriai turės net 4 kartus ilgesnį gyvavimo ciklą, 20 %didesnę galią ir net tris kartus geresnį įkrovimo priėmimą. Panašius parametrus turės ir EFB (ang. Enhanced Flooded Batteries) tipo akumuliatoriai.